Yıldızlar Şahidim dizisinden ilk tanıtım yayında!

Yıldızlar Şahidim dizisinden ilk tanıtım yayında!
Süreç Film'in Star Tv için hazırladığı merakla beklenen dizi Yıldızlar Şahidim'den ilk tanıtım izleyenlerle buluştu!

Başrolerini Berk Cankat, Özge Gürel, Mesut Akusta ve Canan Ergüder'in paylaştığı dizinin yapımı senaryosu Pınar Bulut'a ait. Yönetmen koltuğunda ise Yıldız Hülya Bilban oturuyor.

Dizinin konusu: Hem genç, hem de deneyimli oyuncuları kadrosunda toplayan Yıldızlar Şahidim ,sıradan bir mahalleden yıldızların en tepesine uzanan bir aşk hikayesini anlatıyor.

Aras (Berk Cankat), tüm ülkenin sevgisini ve hayranlığını kazanmış bir pop yıldızıdır. Haziran’sa (Özge Gürel) ona umutsuzca aşık, şarkıcı olma hayalleri kuran sıradan bir mahalle kızı. Bir araya gelmeleri sadece hayalidir; aralarında şan, şöhret, sınıf farkı gibi sayısız engel vardır. Ancak bir konserde, onca insan arasından Aras ve Haziran birbirlerini bulurlar. İşte o zaman anlarlar ki, aralarındaki asıl engel başkadır. Aras’ın babası Fikret (Mesut Akusta) ve yıllar önce ortadan kaybolan annesi Zeynep (Canan Ergüder).

Eski bir şarkıcı olan Zeyno, Haziran‘ın elinden tutarak ondan bir yıldız yaratmaya ve müzik prodüktörü olan Fikret’in karşısına rakip olarak çıkmaya and içer. Bir yandan da onu reddeden oğlu Aras’ın sevgisini kazanmaya çalışacaktır.

Fikret ve Zeyno, bitmeyen bir aşkın hesaplaşmasını yaşarken, Aras ve Haziran da düşman taraflara rağmen yeşeren, masum ve büyülü bir aşka kapılırlar. Bir araya gelmeleri ne kadar zor olsa da, iki genç aşık birbirlerinden vazgeçmeyecektir.

İşte Yıldızlar Şahidim dizinin ilk tanıtımı;


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER