Bu Şehir Arkadan Gelecek'le İstanbul turu yapmak isteyen?

Bu Şehir Arkadan Gelecek'le İstanbul turu yapmak isteyen?
Başrollerini Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun'un paylaştığı "Bu Şehir Arkandan Gelecek" ilk bölümüyle bu akşam atv ekranlarında başlıyor. Dizinin yayınlanmasına saatler kala bölümden kısa bir video yayınlandı. Yayınlanan videoda Kerem Bürsin ve Leyla Lydia Tuğutlu'nun hayat verdiği Ali ve Derin'in İstanbul turundan görüntüler yer almakta.


Dizinin ilk bölümünde Şili'den hareket eden yük gemisi Ali'yi yıllar sonra İstanbul'a geri getirecek. Ali, uzak durduğu bu şehre ayak bastığı ilk gün hayatının aşkı Derin ve geçmişinin sırlarıyla tanışacak. Dizide babasının engellemesine rağmen dans tutkusunun peşini bırakmayan Derin karakterine Leyla Lidya Tuğutlu hayat veriyor. Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin en önemli karakterlerinden biri olan eski boks şampiyonu Şahin Vargı karakterini ise başarılı oyuncu Gürkan Uygun canlandırıyor.

Senaryosunu Ece Yörenç’in yazdığı, yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı’nın üstlendiği Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin oyuncu kadrosunda Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu, Gürkan Uygun, Osman Alkaş,  Defne Kayalar, Nilperi Şahinkaya, Ali Yörenç, Burak Tamdoğan, Seda Akman, Berrak Kuş, Bengü Ergin Balta, Hakan Çimenser, Serkan Börekyemez, Hazal Benli, Cemre Öktem, Emir Özyakışır, Selim Türkoğlu ve Barış Akkoyun yer alıyor.

Bu Şehir Arkandan Gelecek ilk bölümüyle bu akşam (4 Ocak Çarşamba günü) saat 20:00'da ATV'de ekrana gelecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER