Doğuş Digital'in online seç izle platformu Puhu, test yayına başladı!

Doğuş Digital'in online seç izle platformu Puhu, test yayına başladı!
Geçtiğimiz ay test yayınına başlayan online televizyon platformu puhutv, zengin bir içerikle izleyicisiyle buluştu.
 
Dünyada internetin hızlanması, yaygınlaşması ve akıllı cihazların hayatımıza girmesi ile değişen ve dönüşen televizyon izleme deneyimi, Doğuş Grubu’nun online televizyon platformu puhutv ile artık Türkiye’de.
 
Başta Türk dizileri olmak üzere binlerce saatlik dizi ve filmi, yüksek görüntü kalitesiyle ücretsiz olarak izleyiciyle buluşturan online televizyon platformu puhutv’yi istenilen yerde, zamanda ve platformda izlemek mümkün.
 
En sevilen yerli dizi ve filmlerin online adresi olmak” vizyonuyla yola çıkan puhutv, www.puhutv.com‘un yanı sıra, telefon ve tablet uygulamalarından da izlenebiliyor. Yakında puhutv’ye akıllı televizyonlardan da erişmek mümkün olacak.
 
İZLEYİCİSİNİ TANIYAN TELEVİZYON
Kolay kullanım imkânının yanı sıra, yüksek görüntü kalitesine sahip, popüler ve güncel içerikler sunmayı hedefleyen puhutv, “izleyicisini tanıyan televizyon” anlayışını benimsiyor. puhutv, izleyicilerden gelen talep ve önerilerle içeriğini zenginleştirirken, teknolojik altyapısı ile de izleyicilerine kendi beğeni ve tercihleri doğrultusunda kişiselleştirilmiş televizyon izleme deneyimi sunuyor. Mobil cihazlardan da izlenilebilen puhutv, bu deneyimi zaman ve mekândan bağımsız, tüm ekranlarda özgürce yaşama imkânı sağlıyor. Tamamen ücretsiz olan puhutv’de izleyiciler, yüksek rating alan güncel prime time dizilerini, günümüz Türk Sineması’nın popüler filmlerini, unutulmaz Yeşilçam klasiklerini ve Türk yönetmen sinemasının seçkin eserlerini yüksek görüntü kalitesiyle, tek parça olarak izleyebiliyor.
 
PUHUTV KENDİ DİZİSİNİ DE YAPACAK
puhutv ayrıca online televizyonların tüm dünyada popülerleşmesinin en önemli nedenlerinden biri olan ve yenilikçi bir anlayışla dizi sektörüne de yeni bir soluk getiren “orijinal içerik” konseptini de izleyicilere sunuyor. Ülkemizde sadece puhutv’de izlenebilecek olan ve mevcut dizilerin aksine, 60 dakika ile sınırlanan çok özel yapımlar 2017 yılı itibariyle izleyiciyle buluşacak.
 
puhutv Hakkında
Doğuş Grubu şirketlerinden Doğuş Dijital’in hayata geçirdiği puhutv, başta Türk dizileri olmak üzere binlerce saatlik dizi ve filmi, yüksek görüntü kalitesiyle ücretsiz olarak izleyiciyle buluşturan online televizyon kanalıdır. “En sevilen yerli dizi ve filmlerin online adresi olmak” vizyonuyla yola çıkan puhutv, istenildiği yerde, zamanda ve platformda, kaliteli ve kesintisiz izlenebilen yerli içeriğiyle, tüm paydaşlarıyla buluşmayı hedeflemektedir.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER