Milli Güreşçiler, Kendi Düşen Ağlamaz’da yarışacak!

Milli Güreşçiler, Kendi Düşen Ağlamaz’da yarışacak!
TRT 1 ekranlarında yayınlanan, yüzde yüz yerli bilgi yarışması Kendi Düşen Ağlamaz’ın Perşembe akşamı ekrana gelecek yeni bölümünde olimpiyat ve Dünya şampiyonu milli güreşçiler yarışacak.

Kendi Düşen Ağlamaz’ın yeni bölümünde Rio Olimpiyatlarında 125 kilogramda aldığı altın madalya ile göğsümüzü kabartan Olimpiyat ve Dünya Şampiyonu güreşçimiz Taha Akgül, 130 kiloda Rio’da gümüş madalya alan, 2015 yılı Dünya Şampiyonumuz Rıza Kayaalp ve Almanya’da güreşmiş arkadaşları Serdar Topçu; minderden inip, kapaklara çıkacak.

Ertem Şener Milli Güreşçilere Meydan Okuyor!
Kendi Düşen Ağlamaz’ın ünlü sunucusu Ertem Şener’in, şampiyonlara “Burası da benim meydanım!” diyerek bilek güreşinde meydan okuduğu, keyifli anlara sahne olan yarışmada; sadece güçleriyle değil, zekâlarıyla da minderde olduklarını ispat eden milli güreşçiler, tüm soruları yanıtlayıp finalde Ertem Şener’in karşısına çıkacak.

Minderin devleri milli güreşçiler Taha Akgül ve Rıza Kayaalp ile arkadaşları Serdar Topçu finale taşıdıkları 200 bin Lirayı, Ertem Şener’i sulara gömerek kazanabilecek mi?

Düşüşlerde kapaklardan sığıp sığmayacakları bir an için endişe yaratan 125 ve 130 kiloluk millilerin güçleriyle olduğu kadar bilgileriyle de izleyenleri etkilediği Kendi Düşen Ağlamaz’ın yeni bölümü 24 Kasım Perşembe akşamı saat 23.00’te TRT 1’de yayında olacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER