Sosyal TV | Kara Sevda sosyal medyada birinci!

Sosyal TV | Kara Sevda sosyal medyada birinci!
Kimola Analytics sonuçlarına göre sosyal medyada dün (28 Eylül) en çok konuşulan yapım Hilal Saral’ın yönettiği Ay Yapım’ın Star TV’de yayınlanan başrollerini Burak Özçivit, Neslihan Atagül Doğulu ve Kaan Urgancıoğlu’nun paylaştığı Kara Sevda, oldu. Dizi geçtiğimiz hafta %29,84 ile 1. sıradayken bu hafta %21,80 ile yerini korudu.

Bi Yapım’ın Show TV’de yayınlanan, başrollerini Burak Deniz ve Hande Erçel’in paylaştığı, yönetmenliği Müge Uğurlar’a ait olan Aşk Laftan Anlamaz geçtiğimiz hafta %16,71 ile 2. sıradayken bu hafta %20,39 ile yerini korudu.

Gold Yapım’ın Fox TV’de yayınlanan, Hasan Tolga Pulat’ın yönetmenliğini yaptığı, başrollerini Demet Özdemir ve Furkan Palalı’nın paylaştığı No: 309 geçtiğimiz hafta %14,93 ile 3. sıradayken bu hafta %17,33 ile yerini korudu.

TRT1’de yayınlanan sunuculuğunu Pelin Çift’in üstlendiği Pelin Çift İle Gündem Ötesi geçtiğimiz hafta %8,45 ile 4. sıradayken bu hafta %5,52 ile yerini korudu.

Fatih Portakal’ın sunuculuğunu yaptığı Fox Ana Haber geçtiğimiz hafta, %5,47 ile 5. sıradayken bu hafta %5,41 ile yerini korudu.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER