Gözüm Üstünde Başlıyor!

Gözüm Üstünde Başlıyor!
“Televizyon eleştirmenlerine rakip geliyor; bu kez gerçek izleyici konuşacak!”

Dünyada izlenme rekorları kıran format Star TV’de başlıyor.

İngiltere’de yayınlanmaya devam eden, 2014 BAFTA TV Ödülleri’nde En İyi Reality Programı ödülünü alan Gogglebox, “Gözüm Üstünde” adıyla Star TV’de, 17 Kasım Pazartesi akşamı Türk izleyicisinin karşısına çıkacak.

Siz televizyon izlerken, televizyon da sizi izlese neler görürdü?

Hangi program hakkında kim, ne düşünüyor? Dizilerde hangi oyuncu, karakter neden çok seviliyor?  Türk izleyicisi hangi sahnede ağlıyor, hangisinde gülüyor? Hangi haber onu heyecanlandırıyor? Ekim’de yayınlanmaya başlayacak Gözüm Üstünde, işte tam da bu sorulara yanıt verecek.

Programda ailelerden, arkadaşlardan, çiftlerden oluşan Türkiye’nin her kesiminden 12 ayrı hane, TV kanallarını izleyecek ve programlar, diziler, haberler üstüne her görüşü temsil eden yorumlar yapacak. Onlar oturma odalarında izledikleri üzerine konuşurken, Türkiye’nin de sesi olacaklar. 10 haneyle birlikte ekran başındaki izleyici de tartışacak, eleştirecek, yorum yapacak.
 Dünyada izlenme rekorları kıran formatın yapımcılığını Osmantan Erkır üstleniyor. Gözüm Üstünde, 17 Kasım’dan itibaren her Pazartesi Star’da ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER