Turkmax Gurme yeni sezona iddialı giriyor!

Turkmax Gurme yeni sezona iddialı giriyor!
Dünyaca ünlü Türk şefler ve yemek kültürü alanında uzmanlaşmış ünlü isimlerle Türkiye’nin lezzet ekranı Turkmax Gurme yepyeni program ve içerikleri ile bu sezon da izleyenleri yemeğe dair keyifli bir yolculuğa davet ediyor.

Yeni sezonda Mehmet Yaşin - Teoman Hünal, Hazer Amani, İsmet Saz, Aylin Yazıcıoğlu, Cenk Akkaya, Burçak Esen, Aydın Demir, Engin Akın, Murat Bozok,Sedef İybar, Ayhan Sicimoğlu, Claudio Chinali, Gülşah Şen, Ebru Erke ve Burçin Birdane gibi pek çok lezzet ustasını izleyicilerle buluşturacak Turkmax Gurme’de, 7 gün 24 saat, yaşama keyif katan, özgün içerikli yemek programları yer alacak.

Digiturk 21. kanalda yayınlanan Türkiye’nin lezzet ekranı Turkmax Gurme, yepyeni içerikleri ve sürpriz programları ile yeni sezona merhaba demeye hazırlanıyor.

Turkmax Gurme yeni sezonda da yerel lezzetlerden dünya mutfağının farklı tatlarına uzanan geniş bir yelpazede, aralıksız devam edecek bir yemek ve gastronomi şöleni sunacak. Kanalın bu yılki yayın akışında ekranlar birbirinden ünlü isimlere de ev sahipliği yapacak.

İki ustadan lezzet yolculuğu “Görevimiz Yemek”

Turkmax Gurme yeni sezondayemek severlerin müdavimi olacağı yepyeni bir programa ev sahipliği yapacak.İki gurme yazar Mehmet Yaşin ve Teoman Hünal’ın hazırlayıp sunacakları “Görevimiz Yemek” programında iki ustanın samimi, çekişmeli ve eğlenceli sohbeti evlere taşınacak.

Yeni sezonun iddialı programları

Yeni sezonun iddialı isimlerinden biri olan Şef Hazer Amani izleyicilerini dünyanın değişik köşelerinden, farklı, şaşırtıcı lezzetler ile tanıştıracak. Hafta içi hergün ekranlara gelecek programda yenilikçi tatlar ve şaşırtıcı lezzetler bir araya gelecek.

Hafta içi her gün saat 13:10’da ekrana gelecek olan bir diğer yeni program olan 5 ŞEF Pazartesi’den Cuma’ya, beş farklı lezzet ustasının kendine özgü performansını ekrana taşıyacak.Türk ve Osmanlı mutfağından pastalara, en sağlıklı tariflerden farklı sunumlara kadar çok seçenekli bir yayın akışına sahip olacak programda Pazartesi günü Şef İsmet Saz, salı günü Şef Aylin Yazıcıoğlu, Çarşamba günü Şef Cenk Akkaya, Perşembe günü Şef Burçak Esen, Cuma günü ise Şef Aydın Demir mutfakta harikalar yaratacak. Yeni sezonda Engin Akın da “Yemeğin Hikayesi” adlı yeni programıyla izleyicisi ile buluşacak.

Farklı yemek kültürlerine ait zengin içerikler Turkmax Gurme’de

Turkmax Gurme tıpkı geçen senelerde olduğu gibiekranlarında yer alacak programlar ile keyifli içerikler sunmaya devam edecek. Murat Bozok’un hazırladığı ve tek bir malzemenin birbirinden farklı kullanımlarını örneklediği “Bıçağın İki Yüzü”, Sedef İybar’ın hem lezzetli hem de sağlıklı özel tariflerini paylaştığı “Sedef’li Lezzetler”, Ayhan Sicimoğlu’nun dünyanın farklı yerlerindeki tatları ekrana taşıdığı “Gastronomi Maceraları” izleyicilerini yeni sezonda da zengin sofralar ile buluşturmaya devam edecek. Yanı sıra İtalyan Şef Claudio Chinali’nin sunuculuğunu yaptığı “Şef İtalyan Olunca”, Gülşah Şen’in sunduğu Kolay mutfak, Ebru Erke’nin sunduğu “Tatbilir Keşifler” ve Burçin Birdane’nin sunduğu “Pasta Atölyesi” programları da bu yıl Turkmax Gurme’de izleyicileri ile birbirinden güzel tarifleri paylaşmayı sürdürecek.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER