Kadir Çöpdemir ve Yeşim Salkım'lı ''Bahtiyar Bahtı Kara'' filminin çekimleri başlıyor!

Kadir Çöpdemir ve Yeşim Salkım'lı ''Bahtiyar Bahtı Kara'' filminin çekimleri başlıyor!
Yapımcılığını RNK Film adına İhsan Karademir ile Mehmet Yıldırım’ın yaptığı, yönetmenliğini ise Ergin Yılmazer’in yapacağı senaryo yazarlığını İbrahim Bakırhan, Ergin Yılmazer ve Kadir Maraşlı’nın yazdığı komedi filmi “Bahtiyar Bahtı Kara”nın çekimleri başlıyor.Çekim öncesi filmin oyuncuları ve film ekibi Üsküdar Fethipaşa Korusunda hafta sonu kahvaltıda bir araya geldiler. Çekimlerin Fethiye Seydikemer ilçesi belediye Başkanı Yakup Otgöz’ün desteği ile turizme destek olmak amacıyla beldeye bağlı turistik yerler olan Seydikemer, Saklıkent, Ören ve Seki’de yapılacak.

Kadir Çöpdemir ile Yeşim Salkım'ın başrollerinde yer alacağı filmin diğer oyuncu kadrosunda; Metin Zakoğlu, Nedim Saban, Ferdi Sancar, Duygu Çelebi, Gülnihal Demir, Mustafa Şen, Yaşar Uzer, Yasemin Tunca yer alıyor.

Filmin konusu; 36 kez evlenme girişiminde bulunup başarısız olan Bahtiyar Bahtıkara (Kadir Çöpdemir) ile daha önce başından 2 başarısız evlilik geçiren Pakize (Yeşim Salkım) arasında geçen komik olayları anlatıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER