Artı Eksi programı 4. yılında da Ülke TV ekranlarında!

Artı Eksi programı 4. yılında da Ülke TV ekranlarında!
Eğitim ve yaşama dair her şeyin ele alınıp, derinlemesine konuşulduğu “Artı Eksi” programı, yeni yayın döneminde de seyircisiyle buluşuyor. Gazeteci Şaban Özdemir’in sunumu, akademisyenlerin katılımıyla önemli konuların tartışıldığı programda yaşama dair donanımlarınız üçüncü bir göz tarafından değerlendiriliyor.

Eğitim ve yaşama dair göz ardı edilen birçok konunun önemli isimlerle ele alınıp tartışıldığı Artı Eksi programı 4’üncü yılında. Bilgiyi toplumla buluşturan Artı Eksi programı, yeni yayın döneminde de dopdolu içeriği ile seyircisiyle buluşuyor.
Farklılık arayan,
Hayatında yeni bir pencere açmak isteyen,
Öğrenmenin yaşı yok, yaşamak öğrenmek diyen,
Bildikleriyle sınırlı kalmak istemeyen,
Düşünerek üretmek, topluma faydalı olmak isteyen,
Kendine ve çocuklarına iyi bir gelecek hazırlamak isteyenlerin yakından takip ettiği, Türkiye’nin alternatifsiz programı Artı Eksi yeni yayın döneminde Ülke TV ekranlarında.

Dünyanın sonsuz çeşitliliğini algılama fırsatıyla bireysel farklılıkları anlamayı, hoş görmeyi, bundan da yeni sentezler çıkartmayı amaçlayan Artı Eksi programı gazeteci Şaban Özdemir’in sunumuyla her pazar 11:10’da başlıyor.

Üsküdar Üniversitesi’nin akademik kadrosunun desteğiyle yaşama dair tüm donanımlarınızın üçüncü bir göz tarafından ele alındığı program 4 Eylül’de seyircisiyle buluşacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER