N'olur Ayrılalım dizisinden karakter tanıtım videoları yayınlandı!

N'olur Ayrılalım dizisinden karakter tanıtım videoları yayınlandı!
Yapımcılığını Osman Sınav’ın, yönetmenliğini ise oğlu Yusuf Ömer Sınav’ın üstlendiği, N’olur Ayrılalım dizisinin karakter tanıtım videoları yayınlandı. 

Birlikte olup ayrıldığı her kızın, hayatının aşkıyla evlendiğine inanılan modern bir Telli Baba (Aras Aydın) ve onu televizyon şovuna dönüştürmeye çalışan Turgay’ın (Gürgen Öz) eğlenceli hikayesinin anlatıldığı dizide, Nilay Duru’nun canlandırdığı Azize karakteri ise iki erkek arasında hayatının aşkını bulmaya çalışıyor. Özellikle modern “Telli Baba” karakteriyle izleyeceğimiz Aras Aydın, genç kızların yeni gözdesi olacağa benziyor. Televizyonun dahi çocuğu karakteriyle karşımıza çıkan Gürgen Öz ise usta oyunculuğu ile diziye damgasını vuruyor.

Başrollerinde Gürgen ÖzNilay DuruAras AydınNilperi Şahinkaya gibi genç ve sevilen oyuncuların olduğu dizinin oyuncu kadrosunda Osman Karakoç, Duygu Karaca, Hüseyin Gülhuy, Hüseyin Soysalan, Hilal Uysun, Bahtiyar Engin, Meriç Başaran, Hakan Eke, Ayşe Selen ve Tarık Şerbetçioğlu gibi değerli oyuncular da yer alıyor.

Merakla beklenen eğlenceli romantik komedi  “N’olur Ayrılalım” 15 Temmuz Cuma günü saat: 20:00'de FOX’ta izleyiciyle buluşacak

İşte o videolar;BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER