Sıra Dışı Bir Katilin İzinde: Robert Durst, NTV'de ekrana gelmeye devam ediyor!

Sıra Dışı Bir Katilin İzinde: Robert Durst, NTV'de ekrana gelmeye devam ediyor!


New York tarihinde faili bulunamamış en gizemli suçlardan birini aydınlatmaya çalışan yeni ve sarsıcı bir belgesel serisi NTV’de...
 
“4. Bölüm: Teksas Eyaleti Robert Durst'e Karşı"
 
Robert Durst'ün komşusu Morris Black'in öldürülmesi üzerine Robert Durst'ün dinlendiği duruşmayı haber yapmak üzere medya, sessiz ve sakin Galveston kasabasına akın eder. Robert'ın milyon dolarlar harcadığı hukuk ekibi çok farklı bir savunma yapmaya karar verir. Robert cesedin uzuvlarını kestiğini kabul edecek; ancak cinayette nefsi müdafaa ve kaza nedeniyle suçsuz olduğunu söyleyecektir. Robert'ın avukatları onu tanık kürsüsüne alınca Galveston kasabası ve tüm ülke için bu duruşma bir merak konusu olur.
 
Gayrimenkul işiyle uğraşan New Yorklu milyarder bir ailenin varisi olan Robert Durst son 30 yılda üç cinayetle suçlanmış; ancak hiçbir davada hüküm giymemiştir. Oldukça zeki ve içe kapanık biri olan Robert Durst daha önce halka ve medyaya hitaben hiçbir açıklama yapmamıştı. En azından bu belgesele kadar! “Sıra Dışı Bir Katilin İzinde: Robert Durst”, Robert Durst'ün hayal bile edilemeyecek derecedeki zenginliğini ve ayrıcalıklarını gözler önüne sererek onun tuhaf hayatını anlatıyor. Yönetmenliğini Andrew Jarecki'nin üstlendiği bu belgesel serisi, faili bulunamamış bir dizi suç üzerinde yapılan yedi yıllık bir araştırma sırasında ortaya çıkan gerçekleri konu alıyor ve tüm bu suçların ana şüphelisinin de işbirliğiyle gerçekleştiriliyor.
 
“Sıra Dışı Bir Katilin İzinde: Robert Durst”, 15 Mayıs Pazar 23:10’da NTV’de...
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER