O3 Medya’nın yeni dönem dizisi “Vatan Haini” için geri sayım başladı!

O3 Medya’nın yeni dönem dizisi “Vatan Haini” için geri sayım başladı!
Yapımcılığını O3 Medya’nın yaptığı, yaratıcı yapımcılığını ve yönetmenliğini Yağmur-Durul Taylan'ın üstlendiği yeni sezonun merakla beklenen başrolünde Halit Ergenç'in (Cevdet) rol aldığı dönem dizisi için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. 

Yapımcı O3 Medya, basında çıkan haberlerle ilgili bir basın açıklaması yayınladı:

Projenin ilk başrol oyuncusu Halit Ergenç, O3 Medya  ile geçen hafta anlaşmaya varmış ve imza süreci tamamlanmıştır. Halit Ergenç’in başrol karakteri Cevdet'i oynayacağı, 1919 İzmir’inde geçecek olan yeni sezonun iddialı projesinin oyuncu kadrosu için yurt içi ve yurt dışından birçok oyuncu ile görüşülmektedir. 

Yapılan bu görüşmeler O3 Medya'nın yaratıcı yapımcı olarak kadrosunda bulunan ve aynı zamanda dizinin yönetmenliğini de üstlenen Taylan Biraderler ve projenin yapımcısı Nermin Eroğlu tarafından bizzat yürütülmektedir.

Necati Şahin ve Nuran Evren Şit'in senaryosunu yazdığı, çekimlerine Ağustos ayında başlanması planlanan dizi için İstanbul, İzmir ve Ege Bölgesinin çeşitli yörelerinde özel mekanların hazırlığına da başlandı. 

Ana mekanların yanı sıra konu aldığı dönemin duygusuna uygun olarak proje için İstanbul'daki özel bir platoda dekor inşaa ediliyor. 4 ayda tamamlanması planlanan, içerisinde İzmir Kordon Boyu ve dönem mahallelerinin de yer aldığı bu özel dekor için 100 kişiden oluşan sanat grubu titizlikle çalışıyor. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER