Kara Sevda'da Kemal ve Nihan'ın aşk dolu anları

Kara Sevda'da Kemal ve Nihan'ın aşk dolu anları
Çarşamba akşamına Ay Yapım imzalı, Kara Sevda damga vurdu. Bölümde Nihan'ın, Kemal'e aşk dolu vedası milyonları ekran başına topladı.
 
Heyecan dolu bölümde; Nihan'ın, Kemal'den ayrılmasını istemeyen izleyenler sosyal medya mecrası Twitter'da #Nihanolsam etiketini kullanarak gündem yarattı. En çok konuşulanlar (tt) listesine giren Kara Sevda'da izleyenler ikilinin ayrılmaması için dileklerini dile getirdi.
 
Dizide; sevdiklerinin hayatıyla Nihan'ı tehdit eden Emir amacına ulaştı. Nihan, yaşadıkları mutlu günlerin ardından Kemal'e veda ederek Emir'e geri döndü. Büyük beğeni toplayan Kemal ve Nihan'ın romantik sahneleri Sezen Aksu'nun "Uslanmadım" şarkısı eşliğinde ekrana geldi.
 
O anları izlemek için;


Bölümün final sahnesinde ise Nihan'ın geri dönmesini kabul edemeyen Kemal, Emir'in karşısına hiç beklemediği bir anda çıktı. Sabırsızlıkla beklenen iki düşmanın büyük hesaplaşması 4 Mayıs Çarşamba günü yayınlanacak dizinin yeni bölümünde ekrana gelecek.
 
Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancıoğlu ve Zerrin Tekindor'un rol aldığı Kara Sevda her Çarşamba saat 20:00'da Star TV'de...
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER