Atiye, PowerPuff Girls’ün jenerik müziğini seslendirdi!

Atiye, PowerPuff Girls’ün jenerik müziğini seslendirdi!
Cartoon Network’te maceralarına başlayacak efsane çizgi dizi PowerPuff Girls’ün yeni sezon jenerik müziğini ünlü sanatçı Atiye seslendirdi. PowerPuff Girls karakterleri ve küçük çocuklarla stüdyoya giren Atiye neşeli tavırlarıyla bir kez daha gönülleri fethetti.

PowerPuff Girls; Blossom, Bubbles ve Buttercup’ın güzel şehirlerini zalimlerden korumak için mücadele ettikleri yeni maceralar ile 25 Nisan’da Cartoon Network’te başlıyor. PowerPuff Girls fanları yeni dönemde çizgi filmin jenerik müziğini Atiye’den dinleyecek.

Atiye, Cartoon Network’ün yayınlandığı her ülkeden ünlü bir ismin Powerpuff Girls jenerik müziğini seslendirdiği projede, tüm ülkeler arasında en çok beğenilen isim oldu.

Cartoon Network, PowerPuff Girls’ün yeni sezonunu web sitesi üzerinden gerçekleştirdiği bir yarışmayla kutladı. Yaklaşık 5 bin çocuk www.cartoonnetwork.com.tr sayfasına girerek PowerPuff Girls ile ilgili sorulara yanıt verdi. Aralarından seçilen 3 çocuk, Atiye ve Powerpuff Girls karakterleri ile tanışma ve Cartoon Network ekranına çıkma şansına da sahip oldu.

Bu çok özel buluşma keyifli anlara sahne oldu. Atiye çocuklarla birlikte şarkı söyledi, Blossom, Bubbles ve Buttercup ile dans etti. PowerPuff Girls karakterleri ve Atiye ile unutulmaz bir gün yaşayan çocukların heyecanı ve neşesi görülmeye değerdi. Tüm bu eğlenceli anlar Cartoon Network ekranlarının yanı sıra Cartoon Network Facebook sayfası ve Youtube kanalında da yayınlanacak.

Uykudan önce dünyayı kurtarmaya devam edecek olan PowerPuff Girls 25 Nisan Pazartesi saat 17:30’da sadece Cartoon Network’te olacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER