The Girlfriend Experience'in yayın tarihi belli oldu

The Girlfriend Experience'in yayın tarihi belli oldu
Starz'ın mini dizisi "The Girlfriend Experience"nin 10 Nisan'da izleyicilerle buluşacağı açıklandı. Bu yeni dizi Steven Soderbergh'in yönetmenliğini üstlendiği 2009 yapımı filmin bir uyarlaması. Mini dizide Steven Soderbergh, Philip Fleishman, Lodge Kerrigan, Amy Seimetz, Gary Marcus ve Jeff Cuban gibi isimler yapımcı olarak görev yapacak.

Dizinin başrolünde Mad Max: Fury Road, Magic Mike gibi yapımlardan tanıdığımız Riley Keough yer alıyor. The Girlfriend Experience'nin hikayesi, Christine Reade ismindeki bir öğrenciyi merkezine alıyor. Chicago-Burnham'da hukuk okuyan genç kadın aynı zamanda Kirkland & Allen firmasında intern olarak çalışmaktadır. Ancak bir gün arkadaşlarından biri onu bambaşka bir dünyayla tanıştırır. "Kız arkadaş deneyimi" olarak adlandırılan bu olayda kadınlar erkeklere bir sevgiliyle yaşanacak tecrübeleri yaşatıyor. Bu deneyim duygusal ve cinsel ilişkiyi kapsıyor. Karşılığı da oldukça kaliteli bir yaşam ve yüksek bir ücret oluyor. Christine kendini bir anda hukuk kariyeri ve kız arkadaş deneyiminin ortasında buluyor. Ve nuhatap olduğu bu ikinci dünya onu giderek daha fazla içine çekmeye başlıyor.

İlk gösterimi Sundance Film Festivali'nden gerçekleşecek olan dizi yarım saatlik 13 bölümden oluşacak. Bu bölümler 10 Nisan'dan itibaren Starz kanalında ve uygulamalarında izleyicilerle buluşacak.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER