People's Choice Ödülleri canlı yayınla ilk kez FOXLIFE'ta!

People's Choice Ödülleri canlı yayınla ilk kez FOXLIFE'ta!
Halkın seçimlerinde lider olmak için yarışan ünlülerin ve ödülleri belirleyen milyonların takip ettiği People’s Choice Ödül Töreni, 6 Ocak’ı 7 Ocak’a bağlayan gece canlı olarak FOXLIFE ekranlarına geliyor.

1975’ten beri televizyon, sinema ve müzik kategorilerinde halkın tercihleri doğrultusunda seçilen son 10 yıldır da internet üzerinden yapılan oylama ile tüm kategorilerdeki kazananların belirlendiği People’s Choice Ödülleri, 6 Ocak’ı 7 Ocak’a bağlayan gece canlı olarak FOXLIFE’ta izleyicilerle buluşuyor. Los Angeles’ta bulunan Microsoft Thearter’da gerçekleştirilecek ödül töreninin sunuculuğunu ise, Glee dizisinden tanıdığımız, aynı zamanda FOXLIFE’ın yeni dizisi Angel From Hell’in de başrol oyuncusu olan Jane Lynch üstleniyor.

People’s Choice Ödülleri’nde Fox International Channels dizileri de televizyon kategorisindeki adaylar arasında ağırlığını hissettiriyor. Bu sene hayranların belirlediği adaylar arasında FX klasiklerinden The Walking Dead, American Horror Story, ilk sezounuyla başarısını kanıtlamış Wayward Pines da yer alıyor. Polisiye dizi severlerin kanalı FOXCRIME’dan ise Limitless, Homeland ve Minority Report, iddialı adaylar arasında yerini alıyor. FOXLIFE’ın favorileri arasında ise The Grinder, Scream Queens, The Affair, Beauty and the Beast ve Life in Pieces dizileri de halkın aday gösterdiği diziler kategorisine ismini yazdırıyor.

People’s Choice Ödülleri, en heyecanlı anları ile 6 Ocak’ı 7 Ocak’a bağlayan gece 04.00’te, tekrarıyla 21.00’de FOXLIFE’ta.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER