Nefes Kesecek Manchester Boks Gecesi NTV Spor’da!

Nefes Kesecek Manchester Boks Gecesi NTV Spor’da!
İngiltere'nin Manchester şehrinde gerçekleşecek unvan gecesinde nefes kesecek karşılaşmalar, 19 Aralık Cumartesi 22’den itibaren NTV Spor’da canlı yayında sizleri bekliyor.
 
22.00 - Vijender Singh - Samet Hyuseinov / Profesyonel Boks Uluslararası Orta Sıklet Maçı / canlı
23.00 - Liam Smith - J. Kilrain Kelly / Profesyonel Boks WBO Yarı Orta Sıklet Dünya Şamp. Maçı / canlı
00.15 -Andy Lee - Billy Joe Saunders / Profesyonel Boks WBO Orta Sıklet Dünya Şamp. Maçı / canlı
 
WBO Orta Sıklet Dünya Şampiyonluk Maçı
 
İrlandalı şampiyon Andy Lee ve yenilgisiz İngiliz Billy Joe Saunders WBO'da unvan için son derece zorlu bir maçta karşı karşıya gelecek... Ağır Sıklette Klitschko'yu yenerek şampiyonlukların yeni sahibi olan Tyson Fury'nin kuzeni Andy Lee şampiyonluğunu korumak için ringe çıkıyor.
 
Andy Lee, 24 maçta yenilgisi olmayan Rus boksör Matt Korobov'u nakavtla yenerek orta sıkletin WBO şampiyonu olmuştu...
 
Smith Kardeşlerden Liam, Unvan Maçında Vatandaşı Kilrain'e Karşı
 
Bir diğer dünya şampiyonluk mücadelesinde ise iki İngiliz boksör kozlarını paylaşacak. 21-0'lık karnesi bulunan şampiyon Liam Smith, 16-0'lık maç grafiğine sahip olan Jimmy Kilrain Kelly'e karşı unvanını koruma mücadelesi verecek.
 
Liam Smith son maçında Amerikalı John Thomson'ı nakavt ederek WBO Süper Yarı Orta Sıklet Dünya Şampiyonluğa ulaşmıştı...
  
Samet Hüseyinoğlu da Ringe Çıkacak
 
Gecenin Türkiye'yi de yakından ilgilendiren mücadelesinde namağlup Samet Hyuseinov da orta sıklette ringe çıkacak... Bulgaristan'da yaşayan Türk asıllı boksörün rakibi ise Hintli yenilgisiz boksör Vijender Sing...
 
İngiltere'nin Manchester şehrindeki MEN Arena'da gerçekleşecek karşılaşmalar, 19 Aralık Cumartesi 22’den itibaren canlı yayınla NTV Spor’da ekrana gelecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER