Filinta’ya ödüllü genç oyuncu Hakan Kurtaş katıldı!

Filinta’ya ödüllü genç oyuncu Hakan Kurtaş katıldı!
Yenilenen renkli kadrosuyla ve konusuyla dikkatleri çeken Filinta ‘Bin Yılın Şafağında’ dizisine, Sadri Alışık Tiyatro  ve  Altın Koza Ödüllerini kazanmış olan genç oyuncu Hakan Kurtaş katıldı. 

Filinta dizisine taze bir soluk getirecek olan Kurtaş, 37. bölümde şehzade rolüyle dahil olarak yakışıklılığı ve oyunculuğuyla sevenlerinin karşısına geçecek. 
 
Başrollerinde, Onur Tuna, Berrak Tüzünataç, Serhat Tutumluer, Rıza Kocaoğlu, Nur Fettahoğlu, Cem Uçan, Mustafa Avkıran , Suavi Eren, Hakan Yufkacıgil, Bülent Alkış, Kamil Güler, Asena Tuğal, Mürşit Ağa Bağ, Wilma Elles, Ercan Demirel, Serhan Ernak, Kemal Zeydan, Ebubekir Öztürk, Ceyhun Ergin, Emre Canpolat, Engin Yüksel, Çağatay Atasagun, Özcan Varaylı, Mustafa Uzunyılmaz, Nurşim Demir, Gülşah Şahin, Muhammet Emre Kaya, Selin Deveci, Sencer Serta Çakal, Uğur Yıldıran, Burcu Çoban, Yiğit Uçan, Mustafa Yıldıran, Gurur Çiçekoğlu, Batın Deniz Uçan, Uğur Taşdemir, Naşit Özcan, Ebru Kural, Duru Alkış, Bartuğ Bedirhan Yayla, Muhammed Kerem Şahin ve bu hafta kadroya yeni katılacak Hakan Kurtaş’ın yer aldığı, Filinta ‘Bin Yılın Şafağında’ dizisi, 37. Bölümüyle 4 Aralık Cuma ve her Cuma Saat 20:00'da TRT 1’de.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER