Cem Yılmaz Kasım ayında en çok konuşulan isim oldu!

Cem Yılmaz Kasım ayında en çok konuşulan isim oldu!
Medya Takip Ajansı Interpress’in iki binden fazla yazılı mecrayı kapsayan magazin haberleri araştırmasına göre, Kasım ayında magazin gündeminin ilk sırasına yeniden Cem Yılmaz’ın yerleştiği belirlendi. Vizyona giren son filmi “Ali Baba ve 7 Cüceler” ile de sık sık gündeme gelen Cem Yılmaz, bu ay magazin gündeminde toplam 1.076 haber ile en fazla konuşulan ismi oldu.
 
Çıkardığı yeni albümü, verdiği bir dizi konserler ile Gülben Ergen’in toplam 360 haberle ikinci sırada olduğu saptanırken, geçtiğimiz ay Sezen Aksu’nun yazılı basında toplam 351 haberle üçüncü sırada yer aldığı belirlendi.
 
Interpress’in ulusal bölgesel ve yerel gazete ve dergileri kapsayan haber araştırmasında, Kasım ayında listesinin dördüncü sırasında Murat Boz, hakkında çıkan 320 haberle yer bulunurken, Ajda Pekkan’ın toplam 278 haber ile beşinci olduğu belirlendi. Geçtiğimiz ay magazin sayfalarında öne çıkan diğer ünlü isimlerin ise sırasıyla Hülya Avşar, İbrahim Tatlıses, Demet Akalın, Tarkan ve Hande Yener olduğu belirlendi.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER