Senden nefret ediyorum çünkü seni seviyorum!
Toz konduramadıklarımız var, esasında kirden görünmüyorlar. Asla sevilmeye değer görmediklerimiz var, inatla o kapının arkasında bekliyorlar. Aşk hakkında binlerce kitap yazıldı, şarkı söylendi ve dünyanın yaşı kadar acı çekildi. Ben size finalini söyleyeyim; çok yakacak. Siz sadece süreyi uzatmaya ve ceplerinizi taşacak kadar hatırayla doldurmaya bakın. Çünkü nefret gittikçe beslenip ortalığı saracak. Ve aşkın çelimsiz cüssesi nefretle dövüşmeye mecal bulamayacak.

Yiğit ve Nazlı arasında kaynayan volkan finalde kötü bir patlama yaşayacak gibi görünüyordu en başından beri. Bana sorarsanız Savaş'la olan karmaşanın aksine Yiğit'le gelişen curcuna çok daha eğlenceli. Gel gör ki kalbin mekanizması pek de o yönde işlemiyor.AlSel'in imtihanı şöhret, SavNaz'ın imtihanı ise merhamet. Nazlı Yiğit'e, Savaş ise Melisa'ya merhameti yüzünden biraz daha sokulursa sonu kıyamet. Savaş'ın yaşadığı dans sahnesini Nazlı'nın yaşamasına ise ba-yıl-dım. Ne derler? Aşk biraz da fazla ışıltıdan kör olmak işte.

Bizim küçük hanımlar biraz fazla mı heyecanlı? Nazlı'nın gönlü ufaktan kayıyor diye endişe ediyorduk fakat Selin'i Doruk'a şak diye sarılırken bulduk. Hayır görmedim ben bunu. Hemen hafıza kayıtlarından silelim. İhtimali bile çok tatsız. Yine de Doruk buralarda kalıcı olsun istememek mümkün mü? Ortalık çok karışacak, çoook.


Agucuk da bugucuk muymuş peki bunun bedeli?

Güneş uçurumun kenarındayken kızların hayalini gördü ya hani... İşte orada ve Güneş'in yerinde olsam o saniye atlardım! O nasıl bir bağırıştır, o nasıl bir rap yapmaktır be Nazlı? Çok bağırmanın çok içli olduğunu söyleyen her kimse, bir adım öne çıksın. Çünkü ağzına yüzüne acı biber sürmek farz oldu. Tane tane söylenen birkaç söz, hatta bazen sessizlik bile daha vurucudur. Kadın orada çift kişilik intihar ederken öyle bağırmak daha da panik eder. Not edelim bunu kenara...

Tuğçe gibi bir kankam olsun istiyorum. Bu uğurda ayak serçe parmağımı feda edebilirim. Zaman zaman içinden delilik fışkırsa da, normal zamanlarında bu kadar eğlenceli olmasının sebebi bu. En eğlenceli insanlar delilerden çıkar. Kendini bulan karakterleri ne kadar sevdiğim düşünülürse, Tuğçe ile bir pijama partisi talep etmem mümkün.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER