DasDas, 7. yaşını Joseph K. oyunu ile kutluyor!

DasDas, 7. yaşını Joseph K. oyunu ile kutluyor!
Anadolu yakasının kültür, sanat ve eğlencenin yaşam merkezi DasDas, 7. yaşını kutlamaya hazırlanıyor. 7 yıl önce ilk DasDas prodüksiyonu ‘Joseph K.’ oyunuyla kapılarını açan DasDas, 7 Nisan’da aynı oyunla yeni yaşını kutlayacak.
 
Kapılarını açtığı ilk günden bu zamana kadar birçok tiyatro oyununu, müzisyeni ve sanatçıyı sahnesinde ağırlayan DasDas, Nisan ayında 7. yaşını tiyatroseverlerle kutlayacak. 7 sene önce ‘Joseph K.’ oyunu ile tiyatroseverleri ilk kez sahnesinde ağırlayan DasDas yeni yaşına aynı oyunla 7 Nisan Pazar günü girecek. Franz Kafka’nın eskimeyen Dava’sının Tom Basden tarafından modern zamana uyarlandığı, süpervizörlüğünü de Serdar Biliş’in üstlendiği yıllar boyunca kapalı gişe oynanan ‘Joseph K.’nın kadrosunda Mert Fırat, Didem Balçın, Onur Dilber ve Özgün Aydın yer alıyor.
 
Tiyatroyu daha geniş kitlelere ulaştırıp Türkiye’deki tiyatro üretimine katkı sağlamayı amaç edinen, 7 yıl boyunca 300’den fazla konuk oyunu sahnesinde ağırlayan, 35 oyun prodüksiyonunu hayata geçiren, 1 milyona yakın seyirciyi misafir eden, 30’dan fazla şehre turne düzenleyen, etkinlik programında müzik ve stand-up performanslarını eksik etmeyen DasDas, yeni yaşında da bu yaptıklarından ödün vermeden devam ederek hedeflerini daha da yükseğe taşımayı planlıyor. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER