Courteney Cox, Scream serisine geri dönmek üzere görüşmelere başladı

Courteney Cox, Scream serisine geri dönmek üzere görüşmelere başladı
Courteney Cox da Scream'e geri dönme hazırlığında. Variety'nin haberine göre Cox, serinin yeni filminde rol almak üzere görüşmelere başladı. 

Filmlerde Sidney Prescott'u canlandıran Neve Campbell ile Scream'in yaratıcısı/senaristi Kevin Williamson'ın döneceği haberini 12 Mart'ta almıştık. Campbell, serinin geçen sene yayınlanan 6. filminde rol almamıştı ve yaptığı açıklamada hak ettiği ücretin verilmediğini belirtmişti. Cox ise Gale Weathers karakteriyle filmde kısa süreli rol almıştı.

7. filmin hazırlıklarına başlayan Spyglass, Filistin'e olan destek açıklamaları nedeniyle başrollerden Melissa Barrera'yla yolları ayırdığını açıkladı. Büyük tartışma yaratan kararın ardından bir diğer başrol oyuncusu Jenna Ortega, takvimi uymadığı gerekçesiyle filmde rol almayacağını duyurdu. 

Filmin yönetmenliğini üstlenmesi beklenen Christopher Landon ise geleceği belirsizleşen filmle yolları birkaç ay önce ayırdı. Böylece Williamson, Landon'ın yerine gelirken Busick ise James Vanderbilt'ten görevi devraldı.

Scream 7'nin vizyon tarihi henüz belli değil.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER