Başkan filminin ilk fragmanı yayınlandı!

Başkan filminin ilk fragmanı yayınlandı!
Başkan filminin ilk fragmanı da yayınlandı. Bol kahkahalı bir iki saat vaat eden Başkan, 5 Ocak 2024’ten itibaren beyazperdedeki yerini alacak.
 
Fragmanda, Ovacık Belediye Başkanlığı için adaylıklarını ilan eden Fikri (Diren Polatoğulları) ve Zeynel (Necip memili), başkanlık yarışını kazanmak için afişlerini asıyorlar ve seçim konuşmaları yapmaya başlıyorlar. Yerel seçimlerde değiştirmek isteyen kasaba halkının yaşadıkları komedi dozu yüksek bir lisanla anlatılan filmde, başkanlığı kimin kazanacağının cevabı ise vizyona girdikten sonra anlaşılacak.
 
Diren Polatoğulları ve Necip Memili’nin yanı sıra filmde Büşra Pekin, Nursel Köse, Şerif Sezer, Füsun Demirel, Bülent Çolak, Sinan Demirel ve Salih Kalyon’un başrollerini paylaştığı filmde ayrıca Muttalip Müjdeci ,Sadık Gürbüz, Gürberk Polat, Sercan Batık, Gözde Kaya, Nil Eray, Ataberk Tufan, Pamir Kurt, İbrahim Yıldırım, Fatih Yücebağ, Cavit Özer, Sevcan Aldatmaz ve Yunus Emre Orhan adlı yıldız oyuncular da yer alıyor. 
 
A Time Medya / Hale Algan ve Lale Algan’ın yapımcılığını üstlendiği Ulaş Bahadır’ın yazıp yönettiği ‘Başkan’ filmi,  Türk Sinema Tarihine adını altın harflerle yazdıracak. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER