Ata Demirer imzalı Bursa Bülbülü filmi 6 Ekim'de vizyona geliyor!

Ata Demirer imzalı Bursa Bülbülü filmi 6 Ekim'de vizyona geliyor!
Dijital platformlardan vizyona geçiş var.

Temmuz başında Disney+'ın yerli içerikleri platformdan kaldırıldığında Ata Demirer imzalı Bursa Bülbülü de bunlardan olmuştu. O günden beri Yılbaşı Gecesi, Recep İvedik 7 ve Özür Dileriz filmleri FOX Türkiye'de izleyiciyle buluştu. 13 Ocak'ta Disney+'ta yayınlanan Bursa Bülbülü filmi ise sinemalara geliyor. Bugün yapılan duyuruyla filmin 6 Ekim'de vizyona gireceği açıklandı.

Bursa Bülbülü'nün geniş kadrosunda Denirer'in yanı sıra Cem Gelinoğlu, Özge Özacar, Tarık Papuçcuoğlu, Melek Baykal, Celil Nalçakan, Toygan Avanoğlu, Berkay Tulumbacı, Seda Türkmen, Aycan Koptur, İnci Şen, Hakan Akın, Seçil Mutlu, Erkan Taşdöğen, Murat Kılıç, Neslihan Arslan, Ramiz Mullamusa, Cem Zeynel Kılıç, Bedir Bedir, Erkan Üçüncü, Uğur Arda Başkan, Muharrem Türkseven, Cem Cücenoğlu, Kerem Alp Kabul, Emre Şen, Mert Asker ve Irmak Ecem Aydemir gibi birçok isim de yer alıyor.

Bursa’da bir çay bahçesinde şarkıcılık yapan ve en büyük tutkusu kaset çıkarmak olan Cengiz’in hayatı Taşkın ile karşılaşmasıyla değişir. Taşkın’ın babası, dönemin ünlü bestekarı Şerafettin’in yaptığı bir bestenin kaseti için çok iyi bir çıkış olacağını düşünerek ağabeyinden borç alan Cengiz’in bu süreçte Taşkın ve Taşkın’ın kız kardeşi Arzu ile yaşadığı birbirinden talihsiz olaylar zinciri izleyenlere keyifli ve eğlenceli anlar yaşatacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER