Barış Akarsu “Merhaba” filminin teaser afişi yayınlandı!

Barış Akarsu “Merhaba” filminin teaser afişi yayınlandı!
1979 yılında Amasra’da dünyaya gelen Barış Akarsu’nun hayatını birçok farklı yönüyle ele alan Barış Akarsu “Merhaba” filminin ilk teaser afişi yayınlandı.
 
Yapımını Fikri Harika Prodüksiyon’un ve yapımcılığını Özgür Tari’nin üstlendiği, yönetmen koltuğunda Mert Dikmen’in oturduğu, senaryosunu da Mert Dikmen ve Can Anar’ın kaleme aldığı Barış Akarsu “Merhaba” filminin çekimleri devam ederken ilk teaser afişi merakla bekleyenlerin beğenisine sunuldu.

İsmail Ege Şaşmaz’ın yanı sıra Almila Ada’nın da başrolü paylaşacağı filmin kadrosunda; Şafak Pekdemir, Ebru Nil Aydın, Aslıhan Kapanşahin, Burak Satıbol, Metin Coşkun ve Hüseyin Avni Danyal gibi değerli oyuncular yer alıyor. Filmin müzikleri ise Mce Jingles  ve Eser Taşkıran’a ait.
 
1979 yılında Amasra’da dünyaya gelen Barış Akarsu, 2004 yılında “Akademi Türkiye” adlı şarkı yarışmasıyla tanınmış, “Yalancı Yarim” dizisiyle şöhretini pekiştirmişti. Film çekimleri için 29 Haziran 2007 tarihinde gittiği Bodrum’da ise geçirdiği elim bir Trafik kazasında hayatını kaybetmişti.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER