Son Düello filminin fragman ve afişi yayınlandı!

Son Düello filminin fragman ve afişi yayınlandı!
20th Century Studios'un vizyoner film yapımcısı ve dört kez Akademi Ödülü® adayı olan Ridley Scott (“The Martian”, “Kara Şahin Düştü”, “Gladyatör”, “Thelma & Louise”) tarafından yönetilen,  14. yüzyıl Fransa'sının vahşetine karşı sürükleyici bir ihanet ve intikam hikayesi, “Son Düello” filminden heyecan verici, yeni bir fragman ve afiş yayınlandı. 

Oscar® ödüllü Matt Damon (“Can Dostum”, “Ford v Ferrari”) Jean de Carrouges, iki kez Akademi Ödülü® adayı Adam Driver (“Marriage Story,” “BlacKkKlansman”) Jacques Le Gris,  Emmy® ödüllü Jodie Comer (“Killing Eve,” “Free Guy”) Marguerite de Carrouges, ve iki kez Oscar® ödüllü Ben Affleck (“Argo,” “Can Dostum”) ise Kont Pierre d'Alençon rolünde yer alıyor.  

Eric Jager'ın kitabından uyarlanan senaryo Oscar® adayı Nicole Holofcener (“Can You Ever Forgive Me?”) & Ben Affleck & Matt Damon tarafından kaleme alındı.  

Filmin yapımcılığını Ridley Scott üstenirken, Kevin J. Walsh (“Manchester by the Sea”), Jennifer Fox (“Nightcrawler”), Nicole Holofcener, Matt Damon, Ben Affleck ile Kevin Halloran (“Ford v Ferrari”), Drew Vinton (“Promised Land”) ve Madison Ainley (“Justice League”) ise filmde yönetici yapımcı olarak görev alıyor.  

Son Düello, 15 Ekim 2021'de sinemalarda..


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER