KüçükÇiftlik Park 13 Ağustos’ta kapılarını tiyatrolara açıyor!

KüçükÇiftlik Park 13 Ağustos’ta kapılarını tiyatrolara açıyor!
KüçükÇiftlik Park, seyircisinden ayrı düşen ve zor günler geçiren tiyatrolara kapılarını açtı!  KüçükÇiftlik Park’ın yeşil yüzü KüçükÇiftlik Bahçe’de URU organizasyonu ile gerçekleştirilecek “KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu”, hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uygun olarak tasarlanan yeni sahnesinde farklı tiyatro gruplarının sevilen oyunlarına ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 13 Ağustos’ta, Türk Tiyatrosu’nun yaşayan efsanesi Haldun Dormen’in başrolünü üstlendiği “Kibarlık Budalası” oyunuyla başlayacak olan KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu, İstanbulluları havaların serinlediği sonbahar akşamlarına kadar açık havada tiyatronun iyileştirici gücüyle buluşturacak.
 
Son yıllarda konserlerin yanı sıra her zevke yönelik içeriklerle misafirlerine, yeşillikler içinde rafine bir alan sunan, eğlencenin rakipsiz adresi KüçükÇiftlik Park, günümüzün mevcut şartları çerçevesinde evrilerek tiyatrolarla seyircilerini buluşturmak için harekete geçti. Şehirlilerin kaçış noktası haline gelen KüçükÇiftlik Park’ın yeşil yüzü KüçükÇiftlik Bahçe’nin tam kapsamlı sahnesi sayesinde sevilen tiyatro oyunları, KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu’nda seyircisiyle yeniden buluşmak için gün sayıyor. 
 
Kültür sanata ve tiyatro sanatının güçlenmesine destek vermeyi amaçlayan KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu, 13 Ağustos – 15 Ekim tarihleri arasında birçok oyuna ev sahipliği yaparken uzun süredir sosyal hayattan uzak kalan İstanbullulara, yemyeşil huzurlu bahçe ortamında leziz yiyecekler eşliğinde nefes alabilecekleri, yeniden ve güvenle sosyalleşebilecekleri bir alan sunacak. 
 
Tüm Hijyen Önemleri Alındı!
 
Misafirlerine keyifli anlar yaşatmakla birlikte onların sağlığını ve güvenliğini de düşünen KüçükÇiftlik Park, COVID-19 nedeniyle almış olduğu tedbirleri, KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu kapsamında da üst düzeyde uygulamaya devam edecek. Yalnızca online biletleme sisteminin kullanılacağı, kapıda bilet satışının yapılmayacağı etkinliklerde misafirlerin alana girişleri ateş ölçümü yapıldıktan sonra sağlanacak. Birçok noktaya dezenfektan üniteleri kurulan KüçükÇiftlik Park’ta, hijyen kuralları en üst düzeyde sağlanacak. 
 
URU organizasyonuyla hayata geçirilen KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu havaların serinlediği sonbahar akşamlarına kadar devam edecek. Biletler ise çok yakında Biletix’ten satışa sunulacak. Kapı açılış saatinin 20.00 olduğu program kapsamında oyunlar, hava karardığında başlayacak.
 
KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu Program

13 Ağustos Perşembe       Kibarlık Budalası – Tiyatro Kedi
14 Ağustos Cuma             Cimri – Semaver Kumpanya
20 Ağustos Perşembe       Bir Baba Hamlet – Baba Sahne 
21 Ağustos Cuma             Bir Baba Hamlet – Baba Sahne
22 Ağustos Cumartesi       Basit Bir Ev Kazası – Baba Sahne
27 Ağustos Perşembe       Yaşamaya Dair – Dostlar Tiyatrosu
28 Ağustos Cuma             Alevli Günler – İstanbul Halk Tiyatrosu
29 Ağustos Cumartesi       Alevli Günler – İstanbul Halk Tiyatrosu
3 Eylül Perşembe              Sesin Resmi – DOT
10 Eylül Perşembe            İki Bekar – Duru Tiyatro
17 Eylül Perşembe            Kral Lear – Oyun Atölyesi
18 Eylül Cuma                  Kral Lear – Oyun Atölyesi
25 Eylül Cuma                  Üçü Bir Arada – İstanbul Halk Tiyatrosu
26 Eylül Cumartesi            Travis Pine – Halktan Biri – KomediaTürk İstanbul
30 Eylül Çarşamba           Kızlar ve Oğlanlar – Craft Tiyatro
2 Ekim Cuma                    Otelde Cinayet – Duru Tiyatro (Prömiyer)
15 Ekim Perşembe            Bir Zamanlar Gazinoda – Sahne Tozu TiyatrosuBİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER