Ağustos 2019’da vizyona girecek Warner Bros. filmleri

Ağustos 2019’da vizyona girecek Warner Bros. filmleri
Angry Birds 2 - 16 Ağustos

Uçamayan Kızgın Kuşlar ve entrikacı yeşil domuzcuklar “Angry Birds 2”de çatışmalarını bir başka düzleme taşıyorlar! Hem Kuş, hem Domuz adalarını tehlikeye atan yeni bir tehdit ortaya çıktığında, Red, Chuck, Bomb ve Mighty Eagle istikrarsız bir ateşkes başlatmak ve yurtlarını kurtaracak sıra dışı bir süper takım oluşturmak için Chuck’ın kız kardeşi Silver’ı işe alır ve domuzlar Leonard, onun asistanı Courtney ve teknik uzman domuz Garry’yle işbirliği yaparlar.

Thurop Van Orman’ın yönettiği filmin senaryosunu Peter Ackerman, Eyel Podell ve Jonathon E. Stewart yazdı. Filmin yapımcılığını John Cohen yaptı.

“Angry Birds 2” 16 Ağustos Türkiye’de 2D ve 3D seçenekleriyle Türkçe dublajlı olarak vizyona girecek.

Once Upon A Time In Hollywood - 23 Ağustos

Quentin Tarantino, Bir Zamanlar... Hollywood’da filmiyle, her şeyin değişmekte olduğu 1969 Los Angeles’ini ziyaret ediyor.TV yıldızı Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) ve uzun süredir onun dublörlüğünü yapmakta olan Cliff Booth (Brad Pitt), artık tanımakta zorlandıkları film endüstrisinde, yollarına devam etmeye çalışmaktadırlar. Yazar ve yönetmen, bu dokuzuncu filminde geniş bir oyuncu kadrosu ve farklı hikayelerle, Hollywood’un altın çağının son günlerine, saygı duruşunda bulunuyor.

Yazan ve Yöneten: Quentin Tarantino
Yapımcılar: David Heyman, Shannon McIntosh, Quentin Tarantino
Oyuncular: Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER