Star Wars serisinin yeni filmi The Rise of Skywalker'ın tanıtımı yayınlandı

Star Wars serisinin yeni filmi The Rise of Skywalker'ın tanıtımı yayınlandı
Star Wars serisinin yeni filminin tanıtımı yayınlandı. İsmi "The Rise of Skywalker" olarak duyurulan film, 20 Aralık'ta vizyona gelecek.

J.J. Abrams'ın yönetmenliğini üstlendiği ve senaryosunu Chris Terrio'yla birlikte yazdığı film, Prenses Leia karakterini canlandıran rahmetli Carrie Fisher'ın son filmi olarak da biliniyor. Geniş bir ekibe sahip olan filmin kadrosunda Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Billie Lourd, Naomi Ackie, Richard E. Grant, Mark Hamill, Anthony Daniels ve Billy Dee Williams gibi isimler de yer alıyor.

Tanıtım Chicago'da düzenlenen Star Wars Celebration etkinliğinde yayınlandı. Etkinlikte dokuzuncu filmden sonra seriye bir süre ara verileceği ve 2020'de yeni film gelmeyeceği de açıklandı. Daha önce Rian Johnson‘ın yeni bir üçleme hazırladığı ve Game of Thrones‘u hazırlayan D.B. Weiss-David Benioff ikilisinin de Star Wars filmleri hazırladığı duyurulmuştu. Bu nedenle projelerin 2020’den sonra vizyona gelmesi bekleniyor.

Ayrıca Disney'in online platformu Disney+ için hazırlanan The Mandalorian 12 Kasım 2019’da yayınlanacak. Diğer dizi Cassian ise bu yıl çekilip 2020’de yayınlanacak.

 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER