Aslan Kral filminin yeni tanıtımı ve afişi yayınlandı

Aslan Kral filminin yeni tanıtımı ve afişi yayınlandı
Aslan Kral filminin yeni tanıtımı ve afişi yayınlandı. Yayınlanan tanıtımı aşağıdan izleyebilir, afişi gelecek sayfada bulabilirsiniz.

Film Hakkında:
Jon Favreau’nun hazırladığı tamamen yeni “Aslan Kral” filmi geleceğin kralının doğduğu, Afrika savanalarına uzanan yolculuğu konu alıyor. 

Babası Kral Mufasa’yı örnek alan Simba, soylu kaderinin yolundan gitmeyi seçer. Ancak, bu yavru aslanın gelişini kraliyetteki herkes sıcak
karşılamaz. Mufasa’nın kardeşi ve tahtın önceki varisi olan Scar, kendi planlarını yapmıştır. İhanet, trajedi ve oyunla yıkıma dönüşen Pride Rock savaşı, Simba’nın sürülmesine sebep olur. Simba, yeni bir kaç arkadaşın da yardımıyla, büyümenin ve ona ait olan şeyi geri almanın yolunu bulmak zorundadır.

Filmin yıldızları; Simba’yı seslendiren Donald Glover, Nala’yı seslendiren Beyoncé Knowles- Carter, Scar’ı seslendiren Chiwetel Ejiofor, Mufasa’yı seslendiren James Earl Jones, Timon’u seslendiren Billy Eichner ve Pumbaa’yı seslendiren Seth Rogen. Muhteşem karakterlere en gelişmiş film teknikleriye, tamamen yeni bir şekilde tekrar hayat veren Aslan Kral filmi 19 Temmuz’da sinemalarda!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER