Kapan filminin oyuncu kadrosu belli oldu!

Kapan filminin oyuncu kadrosu belli oldu!
Yapımcılığını Nehir Yapım'ın senaryosunu Muharrem Gürer ve Mehtap Şahin Altıntaş’ın yazdığı konusu aksiyon-dram filmi olan “Kapan”ın oyuncu kadrosu açıklandı.

Filmin başrollerinde Erkan Petekkaya, Keremcem, Öykü Çelik ve Orhan Aydın rol alırken, oyuncu kadrosunda ise Neslihan Acar, Ali Gürer, Gizem Denizci, Recep Güneysu, Poyraz Eser, İrfan Aslanhan, Duygu Karaca yer alıyor.

Ünlü yönetmen Kudret Sabancı’nın yönetmenliğini yapacağı filmde Petekkaya, Türkiye’nin en zenginlerinden Süleyman karakterini canlandıracak.

Önümüzdeki hafta çekimleri başlayacak olan film için hazırlıklar tamamlandı. Antalya ve İstanbul’da çekimleri yapılacak olan filmin aksiyon sahnelerinin koreografisi için sette özel bir ekip hazır bulunacak.

Filmin konusu; Süleyman Antalya'nın en zenginlerindendir. Kızı aslı Amerika'da eğitim almış, oğlu Tarık ise vatanında eğitim almayı tercih etmiştir. Süleyman çok zengin olduğu halde oğlunu şımartmamış, onu iyi yetiştirmiştir. İstanbul'da öğrenciliği sırasında yaşadığı bir olay Tarık'ı psikolojik travmaya sokar. Oğlu bu duruma sıkışıp kalan Süleyman kahrolur, oğlunun nasıl bu hale geldiğini araştırmaya başlar ve olanlar olur.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER