Hollywood Bebekleri!

Hollywood Bebekleri!
Hollywood, dünyaya gelen yeni bebeklerle şenleniyor! Eğer bebek haberlerini kaçırdıysanız işte Hollywood'un en çok ilgi çeken çiftleri ve bebekleri!

 


Daniel Gillies(39) & Rachel Leigh Cook(35)
The Originals'ın yakışıklı kökeni Elijah Mikaelson'ı canlandıran Daniel Gillies ve She's All That'in Kate Moretti'si Rachel Leigh Cook ikinci çocuklarının yolda olduğunu E! News'e açıkladı! "Bu harika haberler karşısında şaşırdığımız kadar mutluyuz! 2013 yılından beri uyuyamadık ve üst üstte iki çocuğun üstesinden gelebilmiş tüm ebeveynlerin tavsiyelerini bekliyoruz!" diyor çift E! News'e. 2004 yılında evlenmiş olan çift 2013 yılında ilk çocuklarını kucaklarına aldılar. Kızlarının adı Charlotte Easton Gillies ve çok yakında bir kardeş sahibi olacak!Chad Michael Murray(33) & Sarah Roemer(30)
Chad Michael Murray ve Sarah Roemer'de bebek bekleyen ünlü çiftlerden biri. İkilinin ilk çocuklarını bekledikleri açıklandı! Tam olarak ne zaman evlendikleri ve Sarah'ın kaç aylık hamilelik olduğu bilinmese de çift evlendiklerini yakın zamanda açıkladılar. "Chad ile Sarah aşırı mutlu ve heyecanlılar, hayatlarının tadını çıkarıyorlar. Bu özel ve kişisel zamanda özel hayatlarının gizliliğine saygı duyulmasını rica ediyoruz" diyor Chad'in temsilcisi JJJ ile paylaştığı açıklamada. Sarah ve Chad 2014 yılının başında çıkmaya başlamışlardı ve Crackle kanalında Chosen adlı dizide birlikte rol alıyorlar. Chad aynı zamanda ABC'nin yeni dizisi Agent Carter'da yer almakta.

 

Justin Timberlake(34) & Jessica Biel(32)
Justin Timberlake baba oluyor! Justin Timberlake ve eşi Jessica Biel ilk bebeklerini kucaklarına almaya hazırlanıyor!
Justin dün Instagram hesabında bu fotoğrafı paylaşarak takipçilerine teşekkürlerini sundu! Timberlake'in notu şöyle:
"HERKESE doğum dilekleri için çok teşekkür ediyorum! Bu yıl, HAYATIMIN EN İYİ HEDİYESİNİ alıyorum. SABIRSIZLANIYORUM. #KızMıErkekMi #Bilemezsiniz #BizBileBilmiyoruz #TahminlereAçığız"Zooey Deschanel(35) & Jacob Pechenik(42)
New Girl'ün başrol yıldızı Zooey Deschanel hamile... VE NİŞANLI! 2012 yılında şarkıcı Ben Gibbard'tan boşanan yıldız, 2014 Ağustostan beri yapımcı Jacob Pechenik ile birlikte olduklarını, bir bebek sahibi olacaklarını ve nişanlanmak üzere olduklarını PEOPLE Magazine temsilcisi aracılığı ile açıkladı!
 


Shakira(37) & Gerard Pique(27)
Shakira ve eşi Gerard Pique ikinci oğlulları Sasha Pique Mebarak Barselona'da 29 Ocak sabahı kucağına aldı! İkili oğullarına bir savaşçının adını verdiler. Oğulları Sasha'nın adı Rus ve Yunan kökenli bir isim ve 'savaşçı' anlamına geliyor.Blake Lively(27) & Ryan Reynolds(38)
Blake Lively ve Ryan Reynolds yeni yıl öncesinde ilk bebeklerini kucaklarına aldılar! Green Lantern setinde tanışan ve 2012 yılında dünya evine giren sevimli ikili ilk bebeklerini kucaklarına aldılar ve daha mutlu olamazlar! Blake anne olmak için doğduğunu düşünüyor ve eşi de harika bir baba olacakmış gibi gözüküyor. Çift bebeklerini beklenenden erken kucaklarına alsalar da anne ve bebeğin son derece sağlıklı olduğu söylendi.

Özel yaşamlarına çok önem veren çift, bebeklerinin cinsiyetinin kız olduğunu açıklasalar da bebeklerini ve ismini medyadan saklıyor ancak söylenenlere göre hastanenin hemşirelerinden biri adınının Violet olduğunu açıklayarak başına büyük bir dava derdi almış!Kim Kardashian(34) & Kanye West(37)
Bebek sahibi olmakta zorlanan Kim Kardashian ve Kanye West çiftine en iyi dileklerimizi gönderiyoruz! Kim ve Kanye yaklaşık 9 aydır bebek sahibi olmaya çalışıyorlar ancak doktorlar bunun çok zor, neredeyse imkansız olduğunu söylüyor. Buna rağmen çift pes edecek gibi gözükmüyor. Kim bu durumdan dolayı çok üzgün ve elinden gelen her şeyi yapıyor. Bilindiği üzere, 3 doktor Kim ve Kanye'ye ilk çocukları North'a sahip olmalarının imkansız olduğunu söylemişti ve bunlar söylendikten sonra 'mucize bebek' dünyaya geldi. Kim, kızları North'un bir kardeşi olması için yoğun iş temposunu haffitletip, bebek sahibi olmak için daha da çok uğraşmaya çalışıyor. Umarız Kim ve Kanye istedikleri bebeğe sahip olurlar.

Hollywood'un tüm genç anne babalarına ve ebeveyn adaylarına tebrikler!
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER