Ölü’n Bizi Ayırana Dek adlı tiyatro oyunu gençlerle buluşuyor!

Ölü’n Bizi Ayırana Dek adlı tiyatro oyunu gençlerle buluşuyor!
Başarılı oyuncular Hakan Yılmaz ve Ebru Cündübeyoğlu'nu, ‘Yalancı Romantik’ dizisinin ardından yıllar sonra yeniden bir araya getiren “Ölü’n Bizi Ayırana Dek” tiyatro oyunu, 19 Mayıs’ta Bostancı Gösteri Merkezi’nde gençlerle buluşuyor. Gergedan Yapım tarafından sahnelenen, konsepti PuCCa’ya, senaryosu Murat Dişli, Alper Atalan ve Zeki Enes Akkan’a ait olan iki perdelik kara komedi oyunu “Ölü’n Bizi Ayırana Dek”in yönetmenliğini ise Hakan Yılmaz üstleniyor. 
 
Kapalı Gişe Devam Ediyor
 
Oynanmaya başladığından bu güne kadar tüm biletleri kapalı gişe oynanan, iki perdelik kara komedi oyunu ‘Ölü’n Bizi Ayırana Dek’ 19 Mayıs'ta Bostancı Gösteri Merkezi’nde perdelerini bu kez genç tiyatro severler için açıyor. 
 
Oyunda neler oluyor?
 
Cansu ve Serdar, evlilik hayatı canlarına tak etmiş ve boşanmaya karar vermiş bir çifttir. Boşanmadan bir gece önce kendileri için düzenlenen bir kutlama partisine katılırlar. Ancak sabah aynı yatakta uyanırlar! Bir gece öncesine dair çok az şey hatırlayan Cansu ve Serdar’ı bekleyen asıl sürpriz, salondaki kanepede uzanmakta olan cesettir.
 
Katil kim?
 
Ne yapacağını bilemeyen çiftimiz bir yandan “Hangimiz katil?” sorusuna yanıt ararken, bir yandan da ilişkilerini, evliliklerini, geçmişlerini, kendilerini bulundukları noktaya taşıyan olayları yeniden değerlendirecek ve karşılarına çıkacak bambaşka sürprizlerle mücadele etmeye çalışacaktır. 
 
Künye
Konsept: PuCCa
Yazan: Murat Dişli, Alper Atalan, Zeki Enes Akkan
Yöneten: Hakan Yılmaz
Yapımcı: Cengiz Şahin
Yapım: Gergedan Yapım
Sahne Tasarım: Aygül İleri
Işık Tasarım: Burak Gürsoy
Genel Koordinatör: Fatih Aydın
Afiş Tasarım: Gülden Aydın
Oyuncular: Hakan Yılmaz, Ebru Cündübeyoğlu, Volkan Aktan
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER