Kim Kimdir: Meryem

Kim Kimdir: Meryem
Yapımını TMC'nin yaptığı, başrollerini; Furkan Andıç , Ayça Ayşin Turan, Cemal Toktaş ve Açelya Topaloğlu'nun paylaşacağı Kanal D'nin yeni dizisi Meryem, bu akşam (2 Ağustos Çarşamba) başlıyor.

Sevdiği adam için işlemediği suçu üstlenen bir kadın Meryem, Kariyer ve güç uğruna her şeyi yapabilecek bir Savcı Oktay, Âşık olduğu kadını kaybettikten sonra intikam hırsı ile gözü kararan Savaş…

Yağmurlu bir gecede yaşanan kaza bu üç insanın hayatını değiştirir. Adalet adamı Oktay güce, gücün adamı Savaş adalete muhtaç ilerler bu yolda.

Her iki adamın günahlarının yükünü Meryem çeker… Ta ki aşk denkleme dâhil olup, adaleti getirene kadar…

KÜNYE

Yapım: TMC
Yapımcı: Erol Avcı
Yönetmen: Mustafa Şevki Doğan
Proje Tasarım: Duygu Albayrak
Senaryo Süpervizörü: Emre Özdür
Senaryo: Meryem Gültabak, İlke Gürsoy
Uygulayıcı Yapımcı: Cengiz Keten
Müzik: Kıraç ve Garbiyeli 

Oyuncular: Furkan Andıç (Savaş), Ayça Ayşin Turan (Meryem), Cemal Toktaş (Oktay), Açelya Topaloğlu (Derin), Bestemsu Özdemir (Beliz), Uğur Çavuşoğlu (Yurdal), Serenay Aktaş (Burcu), Kenan Acar (Güçlü), Sema Öztürk (Tülin), Ayten Uncuoğlu (Nurten), Beste Kanar (Naz Sargun) , Uğur Demirpehlivan (Gülümser), Necmi Yapıcı (Ertan Komser), Gülden Avşaroğlu (Selma), Tekin Temel (Turan), Efsane Odağ (Zeliş), Yıldırım Beyazıt (Orhan), Sonat Dursun (Rıza), Aydan Kaya (Elif), Mutlu Güney (Arif Akça)

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER