Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu, D-Smart'ta ekrana geliyor!

Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu,  D-Smart'ta ekrana geliyor!
Eski polis Brian O'Conner ve Mia Toretto, Dom’u hapisten kaçırıp özgürlüğüne kavuşturduktan sonra polisleri atlatıp sınırı geçerler ve Rio de Janeiro’da ortaya çıkarlar. Özgürlüklerini geri almak için son bir iş daha yapmak zorunda kalan ortaklar, en iyi yarışçılardan oluşan seçkin ekiplerini bir araya getirirler. Onların ölmesini isteyen ahlaksız iş adamından kurtulmanın tek yolunun, onunla karşılaşmak olduğunu biliyorlardır. Fakat onların peşine düşen sadece bu iş adamı değildir. Hedefini asla ıskalamayan inatçı federal ajan Luke Hobbs, Dom ve Brian’ın izini sürmekle görevlendirilince, onları yakalamak için ekibiyle birlikte kapsamlı bir operasyona başlar. Şimdi Hobbs, diğerleri elini çabuk tutup onları yakalamadan önce, avını köşeye sıkıştırmak için içgüdülerine güvenmek zorundadır.

Sony Pictures,  MGM, The Walt Disney Company, Universal Studios International B.V. gibi dünyanın dev stüdyolarıyla anlaşmalar imzalayan Türkiye’nin yenilikçi platformu D-Smart,  başarılı yapımları seyircilerle  buluşturmaya devam ediyor.

Chris Morgan tarafından yazılıp, Justin Lin tarafından yönetilen ve başrolde Paul Walker ve Vin Diesel rol aldığı Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu 30 Temmuz Perşembe 16.35’te D-Smart 7. Kanal Moviesmart Premuim HD’de ekrana gelecek.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER