Michael Emerson, Arrow'un ardından Mozart in the Jungle'ın kadrosuna da katıldı

Michael Emerson, Arrow'un ardından Mozart in the Jungle'ın kadrosuna da katıldı

Lost ve Person of Interest dizileriyle bilinen Michael Emerson, online yayın platformu Amazon'un Altın Küre ödüllü dizisi Mozart in the Jungle'ın kadrosuna katıldı. Oyuncu birden fazla bölümde yer alacak.

Emerson, geçmişten günümüze klasik müziğe yönelik koleksiyon yapan biraz tuhaf Morton Norton'u oynayacak. Karakter gereken değeri görmediğini düşündüğü 16. yüzyıl bestecisi Gesualdo gibi giyiniyor, klasik müzik eserleriyle dolu gotik malikanesinde yaşıyor. Rodrigo oraya vardığında Norton'un dünyasında bir gezintiye çıkacak.

New York'ta performans sergileyen bir orkestranın üyelerini ve yaptıkları işin perde arkasını merkezine alan Mozart in the Jungle, Blair Tindall'in aynı isimli biyografisinden uyarlandı. Başrollerinde Gael García Bernal ve Lola Kirke'nin olduğu dizinin kadrosunda Saffron Burrows, Malcolm McDowell, Bernadette Peters ve Hannah Dunne gibi isimler bulunuyor.

Emerson, Benjamin Linus karakterini canlandırdığı Lost ve William Hinks isimli seri katili oynadığı The Practice ile Emmy ödülleri kazandı. Comic-Con sırasında oyuncunun Arrow'a katıldığı da duyurulmuştu ancak karakteri açıklanmadı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER