Tom Cruise ve Jean Reno'lu efsane film ‘’Görevimiz Tehlike’’ TRT 1’de!

Tom Cruise ve Jean Reno'lu efsane film ‘’Görevimiz Tehlike’’ TRT 1’de!
TRT 1 yabancı sinema kuşağı, aksiyon ve macera dolu efsane film ‘’Görevimiz Tehlike’’ ile devam ediyor. ‘’Görevimiz Tehlike’’ 12 Temmuz Salı günü saat 21.30’da TRT 1 ekranlarında olacak.

Orijinal adı ‘’Mission Impossible’’ olan filmin oyuncu kadrosunda Tom Cruise, Jean Reno gibi ünlü oyuncuların yanı sıra Jon Voight, Emmanuelle Béart ve Henry Czerny gibi usta oyuncular bulunuyor.

Brian De Palma’nın yönetmen koltuğunda oturduğu filmde, bir IMF (İmkânsız Görev Gücü) ajanının kendini temize çıkarma mücadelesi aksiyon ve heyecan dolu bir şekilde ele alınıyor. Bir IMF görevinde olan Jim Phelps ve ekibi, IMF’ye sızmış bir köstebeği ortaya çıkarmaya çalışıyorlardır. Her şey yolunda giderken birden operasyon ters gitmeye başlar ve ekipte Ethan Hunt dışında herkes ölür. Hayatta kalan tek ajan olarak Ethan, tüm şüpheleri üzerine çeker ve hainlikle suçlanır. Fakat masum olduğunu bilen Ethan, kendinsini temize çıkarmak için mücadeleye girişir.

Tom Cruise tarafından canlandırılan Ethan’ın masumluğunu kanıtlaması hiç de kolay değildir. Gerçek haini bulmak ve masumluğunu kanıtlamak için kaçmak zorunda kalan Ethan’ın macera dolu mücadelesi, 12 Temmuz Salı akşamı saat 21.30’da TRT 1 ekranlarından izleyiciyle buluşacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER