“Düğün Dernek 2 Sünnet” TV’de ilk kez Moviemax Turk HD’de!

“Düğün Dernek 2 Sünnet” TV’de ilk kez Moviemax Turk HD’de!
Türk sinemasının en çok izlenen, en iyi ve en yeni Türk filmlerini ekrana getiren Moviemax Turk HD, “Düğün Dernek 2 Sünnet” filmini 14 Mayıs Cumartesi akşamı 22.00’da TV’de ilk kez sinemaseverler ile buluşturacak.

Movemax Turk HD, Türk sinemasının en çok izlenen ve beğenilen filmlerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

İlk filmi 2013 yılında vizyona giren ve sinemaseverlerin yoğun ilgisiyle karşılaşarak ikincisi çekilen, “Düğün Dernek 2 Sünnet” filmi 14 Mayıs Cumartesi akşamı saat 22:00’da, televizyonda ilk kez, Digiturk 17 No’lu kanalda yayın yapan Moviemax Turk HD’de olacak.

Senaristliğini Selçuk Aydemir'in üstlendiği, başrollerinde Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin ve Şinasi Yurtsever’in rol aldığı film, Aralık 2015'te vizyona girdi ve 6 milyon 69 bin 89 seyirci tarafından izlendi.

Serinin ilk filminde oğlunu evlendiren İsmail, bu kez de torununa sünnet yaptırmak ister ve ardından olaylar komik bir şekilde gelişir...

Moviemax Turk HD, televizyon izleyicisinin merakla beklediği ve evinin salonunda rahatça izleyeceği, Türk sinemasının en yeni, en iyi ve önemli yapıtlarını yayınlamaya devam edecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER